Informacje ogólne

Wolontariat ONICO Gdynia Półmaratonu to wsparcie zarówno dla organizatorów półmaratonu, jak i dla sportowców biorących udział w zawodach.

Wolontariat w swojej definicji to bezpłatna, świadoma i dobrowolna pomoc innym. W takim też duchu budujemy nasz wolontariat. Jest to oferta dla wszystkich ludzi dobrej woli, pasjonatów, którzy chcą wesprzeć tę jedyną w swoim rodzaju imprezę sportową – ONICO Gdynia Półmaraton.

Nasza oferta udziału w wolontariacie ONICO Gdynia Półmaratonu jest skierowana zarówno do osób pełnoletnich – studentów, osób pracujących, emerytów - jak i młodzieży niepełnoletniej. Chociaż działalność wolontariacka z założenia jest bezpłatna, przyłączając się do nas możesz uzyskać naprawdę wiele korzyści.

Udział w wolontariacie ONICO Gdynia Półmaratonu to okazja do zdobycia nowych umiejętności i bezcennych doświadczeń. Poznasz nowych ludzi i wspaniałych sportowców z całego świata. Wolontariat ONICO Gdynia Półmaratonu to w końcu okazja do wzięcia udziału w przygotowaniach i przebiegu wielkiej, prestiżowej imprezy sportowej. Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

 

Rejestracja jest już otwarta!

Pamiętaj, by po rejestracji danych, zalogować się na konto, wejść w zakładkę WYDARZENIA, wybrać ONICO Gdynia Półmaraton 2018 i wypełnić ankietę dotycząca twojej dyspozycji oraz preferowanych zadań. 

 

Wydarzenie na FB

Czekamy właśnie na Ciebie!

 

Anna Okrój
Koordynator wolontariatu
anna.okroj@sportevolution.pl