Pakiet do domu

Półmaraton bez konieczności wizyty w biurze zawodów? Czemu nie? Jako pierwsi na polskim rynku imprez biegowych oferujemy Państwu usługę dostarczenia pełnego pakietu startowego prosto do domu!

Jak to działa?

 

  • W formularzu zgłoszeniowym online należy zaznaczyć opcję dostarczenia pakietu startowego pod wskazany adres (pod który kurier może dostarczyć przesyłkę w godz. 8:00-13:00).*
  • Przy płatności wpisowego, doliczona zostanie dodatkowa opłata (49 PLN). Usługę można też zamówić oddzielnie, w późniejszym terminie. Zamówienie usługi będzie jednak możliwe tylko do 28 stycznia 2018 roku.
  • W okresie 15-28 lutego 2018 roku pełny pakiet startowy zostanie do Państwa dostarczony przez firmę kurierską.
  • Kurier poprosi również o podpisanie standardowego oświadczenia, które zwykle otrzymują Państwo w biurze zawodów.
  • Podpisane oświadczenie trafia z powrotem do nas, a Państwo mogą już spokojnie przygotowywać się do startu, bez konieczności odwiedzania biura zawodów.

 

Proste? Proste! Szczegóły można znaleźć w REGULAMINIE USŁUGI "PAKIET DO DOMU".

Dla kogo?

Skorzystać z dostawy pakietu startowego do domu może każdy, kto poda adres dostarczenia pakietu startowej na terytorium Polski. Szczególnie jednak polecamy to rozwiązanie osobom, które chciałyby przyjechać do Gdyni dopiero w dniu półmaratonu. Prosimy pamiętać, że biuro zawodów będzie czynne w piątek (15:00 - 21:00) i w sobotę (10:00 - 20:00). W niedzielę rano nie będzie już możliwości odebrania pakietu startowego.

__________________________________________________________________________________________________
* usługa realizowana wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej