Ruszyła kolejna edycja konkursu Mistrz Kibicowania

Polski

Organizatorzy ONICO Gdynia Półmaratonu ponownie zapraszają do udziału w   konkursie "Mistrz Kibicowania". Podobnie jak w ubiegłym roku motywem przewodnim są kraje świata, a konkurs przeznaczony jest dla wszelkich grup, które chcą dopingować biegaczy na trasie.

W 2017 roku w ONICO Gdynia Półmaratonie wzięli udział biegacze z 21 krajów. Na liście startowej pojawiły się nazwiska z takich państw jak Hiszpania, Kenia, Szwecja, Włochy czy Rosja.

- Zeszłoroczne punkty kibicowania zachwyciły uczestników. Rozstawione wzdłuż ulicy Świętojańskiej grupy stworzyły tak naprawdę jedną wielką strefę kibica, dając biegaczom  niesamowitą dawkę energii - mówi Andżelika Netter, koordynatorka konkursu "Mistrz Kibicowania". - Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów i nauczycieli z trójmiejskich szkół oraz inne zorganizowane grupy. Na ulicy Świętojańskiej powstanie 10 punktów kibicowania, inspirowanych kulturą i obyczajami różnych krajów świata. Bo Gdynia to miasto ludzi otwartych na świat i zdrowy styl życia! - dodaje.

Etapy konkursu

W pierwszym etapie, trwającym do 23 stycznia 2018r., uczestnicy konkursu nagrywają film o długości do 90 sekund, w którym prezentują swój pomysł na doping (w formie piosenki, mobilizującego hasła, okrzyku, układu tanecznego, przebrania itp.).

W drugim etapie, trwającym do 24 lutego 2018r., nadesłane filmiki zostaną opublikowane na oficjalnym fanpage'u na Facebook’u ONICO Gdynia Półmaratonu i poddane pod głosowanie internautów. 10 szkół, które zbiorą największą liczbę polubień, przejdzie do fazy finałowej i otrzyma wsparcie finansowe na przygotowanie swojego punktu kibicowania.

W trzecim etapie, w dniu 18 marca 2018r., finaliści konkursu "Mistrz Kibicowania" najpierw przygotowują, a następnie prezentują swój punkt kibicowania przy trasie ONICO Gdynia Półmaratonu, a specjalne jury wyłoni ostatecznych zwycięzców konkursu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z Andżeliką Netter, koordynatorką konkursu "Mistrz Kibicowania" pod numerem 698-685-338.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.gdyniapolmaraton.pl

--

Informacje dla mediów:

Natalia Jędrzejczyk – Sport Evolution

kom: +48 506 617 983

email: natalia@sportevolution.pl