Nie tylko start indywidualny! Trwają rejestracje na biegi dziecięce i młodzieżowe oraz sztafetowe w ramach ONICO Gdynia Półmaratonu

Polski

ONICO Gdynia Półmaraton to nie tylko indywidualna rywalizacja na głównym dystansie 21 km i 97 metrów. Do udziału zaproszone są także dzieci i młodzież oraz sztafety. Na stronie SlotMarket.pl trwa rejestracja na wszystkie biegi!

Wspólny bieg i wspólne emocje!

18 marca 2018, w ramach ONICO Gdynia Półmaratonu, wystartować mogą sztafety. Trzyosobowa drużyna będzie miała do wspólnego pokonania dystans półmaratonu.

Sztafeta do dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie są jeszcze gotowi na samodzielne pokonanie dystansu półmaratonu oraz dla tych, którzy wolą ściganie na krótszych trasach. Wystartować można w drużynie składającej się na przykład z członków rodziny, biegowych znajomych i kolegów z pracy.

- Bieg sztafetowy to doskonała okazja do przeżycia wspólnych sportowych emocji. Szczególnie do udziału w biegu zapraszamy drużyny firmowe. To świetna forma integracji, do której namawiać będziemy nie tylko gdyńskich pracodawców. Specjalnie dla uczestników zmieniliśmy dystanse poszczególnych zmian sztafety, tak by mogli się sprawdzić na najpopularniejszych odcinkach. W tym roku na drużyny czeka 5, 10 i 6 kilometrów – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Sztafeta biorąca udział w ONICO Gdynia Półmaratonie składać się będzie z 3 biegaczy. Organizatorzy przygotowali pakiety startowe dla 300 drużyn. Nagrodzone zostaną po trzy zespoły w kategorii damskiej, męskiej oraz mix.

Do 31 grudnia 2017 opłata startowa za sztafetę wynosi 129 zł. Następnie do 28 lutego 2018 cena wynosi 149 zł, do 11 marca 2018 – 169 zł. Cena pakietu w biurze zawodów to 199 złotych.

Biegi dla najmłodszych uczestników

Jak co roku, najmłodsi adepci biegania, wystartują dzień przed dorosłymi biegaczami. Biegi dziecięce i młodzieżowe odbędą się 17 marca 2018 roku, o godzinie 12:00, na Skwerze Kościuszki.

W zawodach mogą wziąć udział osoby urodzone pomiędzy 19.03.2000 a 2015 rokiem. W zależności od kategorii wiekowej, uczestnicy zawodów będą startować na dystansach od 250 do 2000 metrów.

Biegi dziecięce i młodzieżowe to – obok Fit Living Expo - jedna z imprez towarzyszących ONICO Gdynia Półmaraton.

Opłata startowa za udział w biegu, w zależności od terminu wpłaty, wynosi 29 zł do 11 marca 2018 r. i 49 zł w Biurze zawodów, 17 marca 2018 r.

Dla dzieci i młodzieży przewidziano 500 miejsc.

Zapisy na bieg sztafetowy, na biegi dziecięce, a także na indywidualny start w ONICO Gdynia Półmaraton trwają na stronie SlotMarket.pl

Więcej informacji można znaleźć na www.gdyniapolmaraton.pl oraz www.facebook.com/gdyniapolmaraton.

--

Informacje dla mediów:

Natalia Jędrzejczyk – Sport Evolution

kom: +48 506 617 983

email: natalia@sportevolution.pl