KONKURS "MISTRZ KIBICOWANIA 2019"

Zapraszamy wszystkich do udziału w czwartej edycji konkursu "Mistrz Kibicowania". Zgodnie z gdyńską tradycją motywem przewodnim konkursu są "Kraje Świata". Uczestnicy Gdynia Półmaratonu reprezentują ponad dwadzieścia narodowości z całego świata, dlatego chcemy sprawić, aby poczuli się u nas jak w domu. Umilmy im czas spędzony w naszym mieście oraz dołóżmy wszelkich starań, aby nasze kibicowanie dodało im siły w zmaganiach sportowych. Przy trasie półmaratonu powstanie 10 punktów kibicowania, inspirowanych kulturą i obyczajami różnych krajów świata. Bo Gdynia to miasto ludzi otwartych na świat i zdrowy styl życia!

W pierwszym etapie, trwającym do 27 lutego 2019 r., uczestnicy przesyłają do nas prezentację, w której przedstawiają swój pomysł na doping (w dowolnej formie).

Jury złożone z przedstawicieli Organizatora, władz miasta oraz sponsorów Imprezy wyłoni 10 finalistów. Każda z grup zakwalifikowanych do finałowego etapu otrzymał od nas 1000 złotych na realizację swojego pomysłu!

W dniu 17 marca 2019 r., finaliści konkursu "Mistrz Kibicowania" zaprezentują swój punkt kibicowania przy trasie Gdynia  Półmaraton. Specjalne jury wyłoni ostatecznych zwycięzców konkursu. Pula nagród w konkursie wynosi 10.000 złotych!

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Damianem Barambasem koordynatorem konkursu "Mistrz Kibicowania" telefonicznie, pod numerem 785-174-722

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KONKURSU MISTRZ KIBICOWANIA 2019

 

 

Galeria