EXPO

Fit Living EXPO - miejsce, w którym poznacie pełną ofertę sprzętu sportowego, niezbędną zarówno do trenowania, jak i po prostu do bycia FIT!

Targi sportowe Fit Living połączone zostaną z Gdynia Półmaratonem. EXPO będzie można odwiedzić w dniach 15-16 marca, w Gdynia Arenie. W tym samym miejscu zawodnicy będą odbierać pakiety startowe w biurze zawodów oraz zjeść na Pasta Party.

Trójmiasto mocno kojarzy się ze sportem. Jest gospodarzem wielu imprez, nie tylko biegowych. Gdynia może poszczycić się największym w Polsce triathlonem - Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Przed nami już czwarta edycja Fit Living EXPO, gwarantujemy, że nie będziecie zawiedzeni. Zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców oraz osoby zainteresowane zdrowym trybem życia.

Zapraszamy również przedstawicieli marek sportowych, dystrybutorów, sklepów multibrandowych. Nasze EXPO to świetne miejsce na przedstawienie swojej oferty szerokiej i docelowej grupie odbiorców.

Na Fit Living EXPO tematami wiodącymi będą:
•    sprzęt i akcesoria sportowe;
•    odżywki i suplementy diety;
•    zdrowa żywność;
•    medycyna sportowa (lecznicze i profilaktyka sportowców);
•    pielęgnacja ciała (odnowa biologiczna, masaż, akupunktura);
•    fitness, nordic – walking, yoga;
•    aktywny wypoczynek (ośrodki dla sportowców, imprezy sportowe);
•    biura podróży oferujące w swojej ofercie turystykę sportową.

Dla wszystkich zwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na stoiskach expo można zapoznać się i zakupić najnowsze kolekcje odzieży oraz akcesoriów sportowych, profesjonalny sprzęt sportowy, suplementy diety czy kosmetyki przeznaczone dla sportowców. Wiele biegów oraz innego rodzaju imprez sportowych również gości na targach sportowych zachęcając do uczestniczenia w kolejnych zawodach.

Miejsce:

Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8

Godziny otwarcia:

Piątek, 15 marca 2019 r. 15:00-21:00
Sobota, 16 marca 2019 r. 10:00-20:00

Przedstawicieli firm sportowych, dystrybutorów, właścicieli sklepów oraz organizatorów biegów zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą dla wystawców.

Rejestracja wystawców: od 30.11.2018 r.