Informacje ogólne

Wychowanie w duchu sportowym warto zacząć od najmłodszych lat! Kierując się tą zasadą zapraszamy całe rodziny nad morze, a dzieci i młodzież do udziału w biegach towarzyszących Gdynia Półmaratonowi. W pakiecie pamiątkowa koszulka i medal.

Kształtowanie dobrych nawyków, a do takich bez wątpienia należy aktywne spędzanie czasu, warto rozpocząć już wśród najmłodszych. Idąc tym tropem zapraszamy rodziców z dziećmi na wspólną inaugurację sezonu biegowego podczas Gdynia Półmaratonu. W przeddzień startów dorosłych w zmaganiach sportowych na dystansach od 250 do 2000 metrów wezmą udział młodsi i trochę starsi amatorzy biegania.

Biegi dziecięce i młodzieżowe to – obok Fit Living Expo - jedna z imprez towarzyszących półmaratonowi w Gdyni.​

Biegi dla dzieci i młodzieży odbędą się w sobotę, 16 marca, na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni.
Start biegów o godzinie 12:00

Wszystkie biegi odbędą się w sobotę, 16 marca, na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni. W zawodach mogą wziąć udział osoby urodzone pomiędzy 17.03.2001 a 2016 rokiem. Młodzi uczestnicy zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych: od 3-latków, którzy pobiegną na dystansie ok. 250 metrów, do młodych biegaczy urodzonych w latach 2000-2001, dla których przewidziano dystans 2 kilometrów. Co więcej, uczestnicy każdego z biegów będą finiszować na głównej mecie, zbudowanej na potrzeby niedzielnego półmaratonu i zlokalizowanej... na plaży!

REGULAMIN >>

REJESTRACJA TRWA NA STRONIE SLOTMARKET.PL >>
TRASA >>
OPŁATA >>