Rozszerz swój pakiet startowy o koszulkę Saucony!

28.12.2018

Gdynia Półmaraton zbliża się wielkimi krokami. Jeśli zatem w ramach postanowień noworocznych myślisz o wzięciu udziału w gdyńskiej imprezie z metą na plaży, być może przekona Cię koszulka, o którą możesz rozszerzyć swój podstawowy pakiet startowy. Warto także pamiętać, że do końca roku obowiązuje niższa opłata startowa.

Przełom roku to najlepszy moment na wyznaczenie sobie nowych celów i powrót do regularnych treningów po świątecznej przerwie. Jeśli planujecie start w gdyńskim półmaratonie ze spektakularną metą na plaży, warto zadbać o pamiątkę ze startu w postaci oficjalnej koszulki finishera. Organizatorzy właśnie zaprezentowali jej projekt.

- Koszulka finishera Gdynia Półmaratonu nawiązuje do charakteru imprezy i jej lokalizacji: jest w kolorze morskim i posiada liczne akcenty marynarskie – mówi Ewa Paciorek, rzeczniczka zawodów. – Na koszulce znajdzie się też oczywiście data zawodów i logo Gdynia Półmaratonu, a także dumny napis FINISHER – dodaje.

Za produkcję koszulki odpowiada firma Saucony, partner techniczny imprezy. Firma, której korzenie sięgają fabryki butów dla dzieci znad rzeki Saucony w Pensylwanii, dziś jest liczącym się graczem na rynku odzieży sportowej i zaawansowanego technologicznie obuwia dla biegaczy.

Saucony jest jedną z niewielu marek na świecie, która koncentruje się wyłącznie na bieganiu, zgodnie z hasłem „Run Your World”. Nasze produkty kojarzą się z techniczną perfekcją oraz ekscytującym designem. Mamy nadzieję, że potwierdzą to uczestnicy Gdynia Półmaratonu – powiedział Piotr Dziewulski z WPC Sport, wyłącznego dystrybutora marki Saucony w Polsce.

Koszulka finishera będzie dostępna po zalogowaniu do swojego konta w platformie Slotmarket.pl. Mogą ją zamówić zarówno osoby z już opłaconym pakietem startowym, jak i te dokonujące rejestracji właśnie teraz.

O tym jak domówić koszulkę do zakupionego już pakietu przeczytasz TUTAJ.

Do końca grudnia podstawowa opłata startowa Gdynia Półmaratonu wynosi 99 zł, a w jej ramach zawodnicy otrzymają m.in. pamiątkowy medal oraz biegowy gadżet, który jeszcze pozostaje tajemnicą. Pakiet rozszerzony, obejmujący koszulkę finishera kosztuje obecnie 169 zł. Od 1 stycznia ceny pakietów wzrosną o 10 zł.

Zapisy prowadzone są w serwisie SlotMarket.pl. Wystartować można indywidualnie lub w sztafecie.

Przypomnijmy, że Gdynia będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Półmaratonie w 2020 roku.