Pobiegaj z Małgorzatą Sobańską - otwarty trening 20 stycznia

07.01.2019

Były już skipy z Rafałem Wójcikiem, było dużo techniki z Marcinem Chabowskim… Czas na Małgorzatę Sobańską! W niedzielę 20 stycznia dołącz do kolejnego otwartego treningu biegowego organizowanego w ramach akcji Debiutanci na start! Każdy trening to okazja, by uczyć się od najlepszych polskich biegaczy. Zapraszamy do Gdyni, na wspólne bieganie z jedną z najwybitniejszych biegaczek długodystansowych w historii polskiej lekkoatletyki.

Na trening zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności osoby, które przed sobą mają swój debiut na dystansie półmaratonu. 

Małgorzata Sobańska to rekordzistka Polski w maratonie (2:26:08 w Chicago w 2001). Uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Atlancie (11 miejsce) i Atenach (17 miejsce). Dwukrotna mistrzyni kraju w półmaratonie (1999 i 2004), zwyciężczyni maratonu w Londynie (1995) i w Warszawie (2008). Czwarta zawodniczka Mistrzostw Świata w maratonie w Göteborg (1995).
Aktualnie jest rekordzistką Polski na dystansie maratonu, mamą trójki dzieci, opiekunką dwóch psów. Od roku 2009 zajmuje się treningiem amatorów biegania oraz organizacją i prowadzeniem obozów.

Trening 20 stycznia jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Startujemy o 10:00 spod Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni!

Do zobaczenia!

DEBIUTANCI NA START
Debiutantów zapraszamy nie tylko na trening, ale także do programu Debiutanci na start, w którym czwórka trenerów przygotowuje do startu w Gdynia Półmaratonie. Akcja jest bezpłatna dla uczestników, wystarczy być zarejestrowanym na Gdynia Półmaraton i nie mieć jeszcze na swoim koncie startu na dystansie 21,097km. Szczegóły i formularz rejestracji dostępny jest TUTAJ >>