Debiutanci na start! Kolejne plany treningowe

23.11.2018

Akcja "Debiutanci na start" trwa w najlepsze! Za nami dwa pierwsze tygodnie trenowania i pierwsze wspólne zajęcia pod okiem trenera, Rafała Wójcika.

Przed nami 3 i 4 tydzień treningów. Rafał Wójcik, Małgorzata Sobańska, Aniela Nikiel - Głogosz i Marcin Chabowski przygotowali dla Was kolejne części planu i treningi do wykonania. Wszystko po to, by 17 marca 2019 roku przekroczyć linię mety swojego pierwszego półmaratonu!

Sprawdźcie, co czeka Was na treningach w okresie od 26 listopada do 9 grudnia.

Polecamy też SŁOWNICZEK BIEGACZA, czyli pomoc w odczytywaniu planów. 

DEBIUTANCI NA START

Przypominamy, że nadal można dołączać do akcji Debiutanci na start! Zapraszamy wszystkie osoby, które nie przebiegły jeszcze dystansu półmaratonu i są zapisane na Gdynia Półmaraton 2019. W przygotowaniach do biegu pomoże Wam czwórka niesamowitych postaci ze sceny polskich biegów: Rafał Wójcik, Małgorzata Sobańska, Aniela Nikiel - Głogosz i Marcin Chabowski.

Uczestnicy akcji mogą liczyć na specjalne numery startowe, zamknięte grupy facebookowe, na których mogą konsultować się z trenerami i dzielić spostrzeżeniami z innymi biegaczami oraz plany treningowe dedykowane debiutantom.

Więcej o akcji można przeczytać TUTAJ

Chcesz dołączyć? Wystarczy, że wypełnisz ten FORMULARZ. Zapraszamy!