Bieganie to sport indywidualny? Nie zawsze!

08.01.2019

Wspólny cel, wspólne starania i wspólna radość po ukończeniu zawodów – to trzy elementy, które motywują ludzi do startu w sztafecie. Już dziś namów do startu znajomych i wspólnie przebiegnijcie Gdynia Półmaraton. 

W sztafecie biegowej każdy uczestnik biegnie wyznaczony odcinek, by wspólnie pokonać dystans całych zawodów! To doskonała możliwość dla tych, którzy marzą o półmaratonie, ale jeszcze nie są gotowi na samodzielne pokonania ponad 21 kilometrów. To też dobre rozwiązanie, dla tych którzy wolą krótsze dystanse i drużynową zabawę.

Start sztafetowy to popularna forma aktywności wśród znajomych z pracy i rodzin. Nic przecież tak nie łączy, jak sportowe emocje.

Okazja do sztafetowego startu będzie 17 marca 2019 roku w ramach Gdynia Półmaratonu. Do udziału potrzebujecie 3 biegaczy, którzy do pokonania będą mieli odpowiednio 5, 10 i 6,097 km. W miejscu zmiany zawodników przybijacie piątkę i kolejna osoba z drużyny wyrusza na trasę. 

O logistykę nie musicie się martwić. Dla sztafet zapewnione są specjalne busy i depozyty!

Do 10 marca 2019 roku opłata startowa (podstawowa) za udział sztafety wynosi 199 zł. Pakiet rozszerzony z 3 koszulkami technicznymi to koszt 409 złotych.

Liczba miejsc ograniczona, więc warto już teraz pomyśleć o rejestracji.

ZAPISY TRWAJĄ NA SLOTMARKET.PL

Zaproś znajomych do wspólnego startu i do zobaczenia w Gdyni!